Biz kimiz?

Biz kimiz?

Murat Turan Mali Müşavirlik Ofisi, muhasebe sektöründeki tecrübesini ve bilgisini tüm sektörlere yayılması amacı ile uzun yıllar boyu İstanbul/Esenyurt'ta hizmet vermekte olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Murat Turan tarafından 2009 yılında kurulmuştur. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Murat Turan, 1978 İstanbul doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Murat Turan Mali Müşavirlik ofisi alanında uzman kadrosu ile firmaların gereksinimlerine göre özel olarak geliştirilmiş çözümler sunmaktadır. Murat Turan Mali Müşavirlik, muhasebe, vergi, denetim ve danışmanlık konularında hizmet veren bir müşavirlik ofisidir. Farklı sektörler ve farklı büyüklüklerdeki firmalara; muhasebe hizmetleri, SGK hizmetleri, denetim hizmetleri, KDV İade hizmetleri, vergi denetimi ve vergi danışmanlığı hizmetleri sağlamaktadır.

Murat Turan Mali Müşavirlik, uzman, deneyimli, meslek ahlakı, şeffaflık, gizlilik ve disiplin ilkelerimizden asla ödün vermeden dinamik kadromuzla doğru, güvenilir ve güncel bilgiye hızlı şekilde ulaşarak firmalara muhasebe ve vergi konularında çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Siz değerli mükelleflerimizin muhasebe alanında eksik veya yanlış bilgilendirilmiş olan mevzuatlarda kadromuzla birlikte mevzuat uygulamalarında yapılan değişiklikleri bilgilendirilmelerle yolunuzda ivme kazandırmak en önemli uygulamalarımız arasında yer almaktadır. Şirketlerin finansmanlarına artı değer kazandırmak adına en önemli krateri mizanlarının mevzuata uygun ve anlaşılır olmasıdır. Murat Turan Mali Müşavirlik olarak firmalarımızın mizan çalışmalarında mükelleflerimizle çözüm odaklı ve sistematik şekilde bilgi akışlarının sağlanmasındaki hassasiyetimiz, mükelleflerimizin kredi kullanımlarında bankalar nezdinde oldukça önem kazandırmaktadır.

Murat Turan Mali Müşavirlik olarak siz değerli mükelleflerimizi ofisimizde ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetin karşılığında, anlayış içerisinde isteklerinizi dinlemekteki hassasiyetimizi danışanlarımızla sizlere yansıtmaktaki profesyonelliğimizle yolumuza devam ederken mesleğimize duyduğumuz sadakat ile hizmetlerimizi sunmaktaki mutluluğumuzu paylaşmaktayız.